سوالات متداول - درمانکده
تنها پزشکانی که موارد مهم ما در فرآیند جذب را دارا باشند عضو نهایی می شوند. ما با پزشکان متخصص و فوق تخصص همکاری میکنیم، همچنین دندانپزشکان و پیراپزشکان که همگی می بایست دارای شماره نظام پزشکی بوده و دارای وجه مثبتی در بین بیماران باشند. ما تمامی تلاش خود را برای تجربه ای لذت بخش در مسیر درمان به کار خواهیم بست
در حال حاضر خیر ولی این هدف نهایی ما محسوب می شود. ما در حال حاضر با پزشکانی که تمایل به همکاری برای ارائه خدمات لذت بخش دارند و بیمار برای آنها از جایگاه با اهمیتی برخوردار است همکاری میکنیم.
این یک سوال مهم است که شما می بایست آن را با پزشک یا بیمه گذار مطرح کنیدو حتما از میزان این هزینه مطلع شوید و با تماس با مطب خیال خود را راحت کنید.
خیر، درمانکده جمعی از جوانان پر تلاش ایران است که هدف خود را خدمت رسانی به هم وطنانش برای رسیدن به خدمات با کیفیت و مطلوب در حوزه سلامت قرار داده اند.
خیر، ما هم اکنون در تهران در حال فعالیت هستیم و با عشق در حال آماده سازی بسترهای لازم برای ارائه خدمات در سایر نقاط ایران عزیزمان هستیم.
این امکانات در ابتدا رایگان بود و ما تمام تلاش خود را برای کاهش هزینه ها انجام دادیم اما با توجه به گسترش خدمات و ارائه خدمات هزینه بر، تنها یک هزینه بسیار ناچیز را برای بهبود خدمات دریافت میکنیم. به یاد داشته باشید این هزینه هیچ ارتباطی با حق ویزیت مطب پزشک نداشته و به صورت جداگانه به عنوان حق اشتراک درمانکده اخذ می شود.
ما تمام تلاش خود را میکنیم تا شما به سرعت و آسانی نوبت خود را به صورت آنلاین رزرو کنید اما اگر میخواهید به صورت تلفنی این کار را انجام دهید یا سوالی دارید ما پذیرای شما هستیم. کافی ست با شماره 02162743000 تماس بگیرید.
شما در هنگام جستجوی پزشک خود میتوانید با انتخاب بیمه از پوشش بیمه خود توسط پزشک مطلع شوید. این اطلاعات در صفحه پزشک هم موجود است. به یاد داشته باشید تعداد کثیری از پزشکان در مطب یمه های درمانی را برای حق ویزیت قبول نمی کنند.
اگر با صفحه " نوبت شما با موفقیت رزرو شد " مواجه شدید یعنی نوبت با موفقیت رزرو شده است، علاوه بر این ما اطلاعات نوبت را از طریق پیامک و ایمیل برای شما ارسال میکنیم. برای آسایش شما در هر لحظه ای که نوبت از طرف مطب پزشک کنسل گردد یا تغییری ایجاد شود، ما از طریق پیامک و ایمیل و در صورت نیاز تلفنی به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.
ما تمام تلاش خود را انجام می دهیم تا در این زمینه بیشترین کمک را به شما بکنیم. برای این منظور ابتدا باید پزشک مرتبط با نیاز یا بیماری خود را انتخاب کنید که مراجعه به پزشک عمومی میتواند بهترین گزینه در این رابطه باشد. ما در صفحه پزشک اطلاعات جامعی را برای شما انتخاب کرده ایم، بررسی تخصص، سوابق تحصیلی، سوابق علمی و اجرائی به علاوه نظرات سایر بیماران می تواند کمک خوبی برای این منظور باشد. یادتان باشد حتما پس از مراجعه نظر خود را راجع به پزشک بنویسید تا کمکی باشد در مسیر درمان سایر بیماران.
بسیار ساده است! شما میتوانید از طریق صفحه اصلی با انتخاب تخصص و بیمه و همچنین منطقه مورد نظر برای مطب پزشک، لیست پزشکان را مشاهده و سپس گزینه مورد نظرتان را انتخاب کنید. شما با ورود به صفحه پزشک در میانه صفحه جدول کاری پزشک را مشاهده میکنید که با انتخاب روز و ساعت مناسب نوبت شما رزرو خواهد شد.
بله، در صورت تغییر برنامه مطب یا پزشک این تغییر از طریق ایمیل و پیامک برای شما ارسال می شود تا از اتلاف وقت شما جلوگیری گردد.
با توجه به اینکه شما برای نوبت دهی نیازی به شماره تماس ندارید و به صورت آنلاین میتوانید نوبت خود را اخذ کنید، شماره مطب بر روی سایت نمایش داده نشده است اما در صورت نیاز می توانید با تماس با پشتیبانی شماره مطب را اخذ کنید.
با توجه به تغییرات برنامه کاری برخی پزشکان و عدم رضایت بیماران از تعداد معدودی از پزشکان نوبت دهی این پزشکان فعال نبوده و شما با وارد کردن شماره تماس خود می توانید شماره مطب را به صورت پیامک دریافت کنید. توجه داشته باشید در صورت تماس و عدم پاسخگویی مطب در ساعات عصرگاهی، که اغلب مطب ها فعال هستند تماس بگیرید.
ما در درمانکده تلاش خود را برای انتخاب بهترین پزشک متناسب با شرایط شما خواهیم کرد. برای این منظور پس از هر ارجاع توسط تیم درمانکده و تایید توسط مطب پزشک، مبنی بر مراجعه، ما اقدام به نظرسنجی خواهیم نمود و این باعث می شود تا تنها کسانی که به پزشک مراجعه کرده اند نظر خود را وارد کنند.
پس از مراجعه شما به مطب پزشک، ما اقدام به ارسال ایمیل خواهیم نمود که شما می توانید نظر خود را برای استفاده سایر بیماران ارسال کنید و در سلامت آنها مشارکت داشته باشید.
مطمئنا خیر! ما می خواهیم منبعی جامع و قابل اعتماد ایجاد کنیم برای تمام افرادی که قصد مراجعه به پزشک را دارند. برای این منظور نظرات منفی، مثبت یا هر چیز دیگر می تواند دیدی روشن برای انتخاب ایجاد کند.
بله، تیم ما تمامی نظرات را بررسی می کند و پس از تطابق با قوانین زیر آنها را منتشر خواهد کرد :
  • قانون 1 ) بی احترامی ممنوع : ما هرگونه بی احترامی و توهین را در نظرات ناشایست می دانیم و اعتقاد داریم انتقاد باید با لحنی سازنده و بدون توهین و تخریب باشد.
  • قانون 2 ) عدم افشای اطلاعات شخصی : ما هیچ گونه اطلاعات شخصی اعم از ایمیل، شماره تماس و آدرس را چه در نام نظردهنده و چه در نظرات نمایش نمی دهیم.
  • قانون 3 ) جزئیات مالی : شما می توانید نظر خود را در رابطه با هزینه ها به صورت کلی مطرح کنید اما طرح میزان هزینه با توجه به قوانین موجود مجاز نمی باشد و امکان سوء استفاده می باشد.
  • قانون 4 ) صحت درمان و تشخیص : با توحه به عدم وجود مرجعی مناسب برای تایید یا رد این موضوع و عدم تخصص برای ارائه نظر مناسب، این موارد منتشر نمی شود.
  • قانون 5 ) تبلیغات : ما سعی خود را در صحت و ارتباط هرچه بیشتر نظرات خواهیم نمود به این منظور هیچ گونه محتوای تبلیغاتی و معرفی را منتشر نخواهیم کرد.
یک تیم مسئول بررسی و انتشار این نظرات هستند و با توجه به دقت آنها برای این کار، زمان نه چندان کوتاهی لازم است تا نظرات بر روی سایت قرار بگیرند. از پیگیری و صبر شما برای اطلاع رسانی و کمک به دیگران سپاسگذاریم.
  • مرتبط است : نکات اصلی که برای بیماران مهم است را ذکر کنید.
  • از خودتان بپرسید : آیا دوباره یه این پزشک مراجعه خواهم کرد؟ سعی کنید پاسخ این سوال را منصفانه بنویسید.
  • کوتاه و مفید : سعی کنید در یک زمان کم هر کسی با خواندن نظر شما به نتیحه برسد.
  • جزئیات را بنویسید : جزئیات را کامل بنویسید. تا جاییکه ممکن است از جزئیات چشم پوشی نکنید.